Jan Sierhuis - De blauwe crapaud - Verkocht

Jan Sierhuis - De blauwe crapaud kopen? Bied vanaf 900!

Jan Sierhuis - De blauwe crapaud kopen? Bied vanaf 900!Jan Sierhuis - De blauwe crapaud kopen? Bied vanaf 900!Jan Sierhuis - De blauwe crapaud kopen? Bied vanaf 900!Jan Sierhuis - De blauwe crapaud kopen? Bied vanaf 900!Jan Sierhuis - De blauwe crapaud kopen? Bied vanaf 900!Jan Sierhuis - De blauwe crapaud kopen? Bied vanaf 900!Jan Sierhuis - De blauwe crapaud kopen? Bied vanaf 900!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1976
Stijl Modern
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 118 x 138 cm (h x b)
Incl. lijst 120 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Dit werk is typerend voor het werk van Sierhuis in de jaren '70 waarbij abstractie en wilde expressiviteit plaats maken voor volumineuze krachtige mensvormen (vaak een vrouw) die een overgang vormen van de surrealistische werken in het tijdperk ervoor en de meer romantisch-expressionistische werken die volgen

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eemnes, Nederland