Jan Sierhuis - Flamengo Spaanse dans.Jubileum uitgave! - Verkocht

Jan Sierhuis - Flamengo Spaanse dans.Jubileum uitgave! kopen? Bied vanaf 875!
Beeld / Object

Jan Sierhuis - Flamengo Spaanse dans.Jubileum uitgave! kopen? Bied vanaf 875!Jan Sierhuis - Flamengo Spaanse dans.Jubileum uitgave! kopen? Bied vanaf 875!Jan Sierhuis - Flamengo Spaanse dans.Jubileum uitgave! kopen? Bied vanaf 875!Jan Sierhuis - Flamengo Spaanse dans.Jubileum uitgave! kopen? Bied vanaf 875!Jan Sierhuis - Flamengo Spaanse dans.Jubileum uitgave! kopen? Bied vanaf 875!Jan Sierhuis - Flamengo Spaanse dans.Jubileum uitgave! kopen? Bied vanaf 875!Jan Sierhuis - Flamengo Spaanse dans.Jubileum uitgave! kopen? Bied vanaf 875!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Brons
Onderwerp Figuren
Afmetingen 42 x 25 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Uniek, prachtig bronzen beeld van de bekende Kunstenaar:Jan Sierhuis.
Ter gelegenheid van zijn jubileum 70 jaar als kunstenaar.Beperkte oplage. Inclusief zware granieten sokkel.
Zwart. Zeer goede staat.Periode: 2010 Titel van kunstwerk:Jan Sierhuis.
Totale hoogte ca 42 cm. Sokkel maten: 15 x 15 x 8 cm. Galerie prijs normaal 2500,00 EURO.

Herkomst:Collectie Streefoord Eemnes.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eemnes, Nederland