Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk - Verkocht

Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Rosser
FA. (158)

2866 verkochte items
Alle items van deze verkoper (225)
  • Jan Sierhuis (1928)
Jaartal1973
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

Mooie hommage van Jan Sierhuis aan Picasso. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘73) en genummerd (162/190).  In zeer goede conditie, enkel een paar minieme kreukjes aan de randen en hoeken (zie o.a. foto’s signatuur).

Afmetingen: 77cm x 56cm

Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2021 om 11:26
Eindtijd:18-01-2021 om 19:30
Dacostakade320
15 jan. / 13:24
€ 65