Jan Sierhuis - JAN SIERHUIS Aquarel op dik molen papier, moeder en kinderen aan het strand - Verkocht

JAN SIERHUIS Aquarel op dik molen papier, moeder en kinderen aan het strand kopen? Bied vanaf 150!
Tekening / Aquarel

JAN SIERHUIS Aquarel op dik molen papier, moeder en kinderen aan het strand kopen? Bied vanaf 150!JAN SIERHUIS Aquarel op dik molen papier, moeder en kinderen aan het strand kopen? Bied vanaf 150!JAN SIERHUIS Aquarel op dik molen papier, moeder en kinderen aan het strand kopen? Bied vanaf 150!JAN SIERHUIS Aquarel op dik molen papier, moeder en kinderen aan het strand kopen? Bied vanaf 150!JAN SIERHUIS Aquarel op dik molen papier, moeder en kinderen aan het strand kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Mooi werk van de Bekende Nederlandse ( CoBrA ) kunstenaar Jan Sierhuis.

Titel: Moeder en kinderen aan het strand

Deze kunstenaar is opgenomen in vele nationale en internationale kunstcollecties.
Ook in onze koninklijke Kunst Collectie.

Afmetingen: ca 57 x 76  cm.

Nooit ingelijst.
Authenticiteit gegarandeerd !

De kleuren zijn in het echt veel mooier !

Galerie en taxatiewaarde   1950,00 EURO

Jan Sierhuis stond samen met Appel, Corneille en Lucebert in het centrum van de naoorlogse ontwikkelingen in de kunst. In 1945 werd hij toegelaten op de avondopleiding van de Rijksakademie van beeldende kunsten, die hij na een conflict verliet. Hij was in 1947 betrokken bij de Experimentelen en in 1948 bij de CoBrA-groep.
Sierhuis verkreeg voor zijn werk de Koninklijke Subsidie voor de Schilderkunst, de Thérèse van Duyl-Schwartze portretprijs en een eervolle vermelding bij de Prix de Rome. In 2002 werd hij Officier in de Orde van Oranje-Nassau.
Hij brengt veel zomers door in Spanje. Zijn passie voor de flamenco heeft invloed op veel van zijn werken.

U bent van harte welkom in het mooie Kunst Stadje Ootmarsum of u kunt het laten bezorgen door een koerier. Buitenland in overleg.