Jan Sierhuis - Jan Sierhuis - Fantasiefiguren bij volle maan, tekening met potlood en krijt - Verkocht

Jan Sierhuis - Fantasiefiguren bij volle maan, tekening met potlood en krijt kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Jan Sierhuis - Fantasiefiguren bij volle maan, tekening met potlood en krijt kopen? Bied vanaf 100!Jan Sierhuis - Fantasiefiguren bij volle maan, tekening met potlood en krijt kopen? Bied vanaf 100!Jan Sierhuis - Fantasiefiguren bij volle maan, tekening met potlood en krijt kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Karakteristieke tekening met potlood en krijt op papier, gemonteerd op dubbel wit papier.  Met potlood gesigneerd en gedateerd (‘85). In zeer goede conditie.

Afmetingen: 50cm x 32cm (incl. montage), 27cm x 21cm (blad/tekening)

Kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar kan ook goed verpakt en aangetekend worden verzonden op kosten van de koper (Nederland - 12 euro).