| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Prachtig museum werk van Jan Sierhuis. Dikke olieverf met het mes opgebracht.
Meerdere lagen olieverf op doek. Taxatierapport aanwezig van € 9.500.
Jan Sierhuis is internationaal bekend. Doekmaat is 105 x 60 cm.
Jan Sierhuis heeft exposities over de hele wereld en vriend van de CoBrA kunstenaars.
Wordt geleverd met certificaat en taxatierapport.
Kan worden opgehaald of laten bezorgen door een koerier in Nederland kosten koper.
Buitenland in overleg kosten koper.
| Transport | |
| Garantie | |