Jan Sierhuis - Jan Sierhuis: Groot bronzen beeld: Tango Danseres - Verkocht

Beeld / Object

  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Beeld / Object
In opdracht geveild:

Bronzen Beeld van Jan Sierhuis. Zeer mooi en zwaar uitgevoerd.
het beeld is niet gesigneerd, maar onmiskenbaar Jan Sierhuis, bovendien is de herkomst bekend. 100% gegarandeerd een werk van Jan Sierhuis.

Titel: Tango danseres
Jaartal: Onbekend
Afmetingen: breedte armen x hoogte beeld = 32cm x 55cm
Gesigneerd: Nee
Materiaal: Brons, massief, zeer zwaar uitgevoerd.
Oplage: Onbekend

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging is mogelijk voor 35 euro binnen Nederland, muv de Eilanden/Zeeuws Vlaanderen

Garantie:

Informatie: