In opdracht geveild:
Bronzen Beeld van Jan Sierhuis. Zeer mooi en zwaar uitgevoerd.
het beeld is niet gesigneerd, maar onmiskenbaar Jan Sierhuis, bovendien is de herkomst bekend. 100% gegarandeerd een werk van Jan Sierhuis.
Titel: Tango danseres
Jaartal: Onbekend
Afmetingen: breedte armen x hoogte beeld = 32cm x 55cm
Gesigneerd: Nee
Materiaal: Brons, massief, zeer zwaar uitgevoerd.
Oplage: Onbekend
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging is mogelijk voor 35 euro binnen Nederland, muv de Eilanden/Zeeuws Vlaanderen
Garantie:
Informatie: