Jan Sierhuis - Jan Sierhuis - olieverf op doek TANGO - Verkocht

Jan Sierhuis - olieverf op doek TANGO kopen? Bied vanaf 1250!

Jan Sierhuis - olieverf op doek TANGO kopen? Bied vanaf 1250!Jan Sierhuis - olieverf op doek TANGO kopen? Bied vanaf 1250!Jan Sierhuis - olieverf op doek TANGO kopen? Bied vanaf 1250!Jan Sierhuis - olieverf op doek TANGO kopen? Bied vanaf 1250!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Schilderij

Jan Sierhuis

Titel : Tango - Flamengo danseres

Formaat : 100 x 80 cm

Olieverf op doek

Linksonder gesigneerd Sierhuis en 88 (1988)

Inclusief bijpassende baklijst waarin het werk mooi tot zijn recht komt

Verso gesigneerd betiteld