| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Jan Sierhuis
Titel : Tango - Flamengo danseres
Formaat : 100 x 80 cm
Olieverf op doek
Linksonder gesigneerd Sierhuis en 88 (1988)
Inclusief bijpassende baklijst waarin het werk mooi tot zijn recht komt
Verso gesigneerd betiteld
| Transport | |
| Garantie | |