Jan Sierhuis - JAN SIERHUIS Originele tekening 2012 ( CoBrA ) - Verkocht

JAN SIERHUIS Originele tekening 2012 ( CoBrA ) kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

JAN SIERHUIS Originele tekening 2012 ( CoBrA ) kopen? Bied vanaf 1!JAN SIERHUIS Originele tekening 2012 ( CoBrA ) kopen? Bied vanaf 1!JAN SIERHUIS Originele tekening 2012 ( CoBrA ) kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Uniek verzamel kunstwerk van JAN SIERHUIS , vriend van de CoBrA leden !

Mooi grote ingelijste originele tekening met echt 100 %  museum glas en ontspiegeld glas.

Met mooie passe-partout !

Inlijsting kost E 300,=
94 x 75 cm.
Met certificaat en Taxatierapport van  1500,00 Euro.
U kunt het kunstwerk ophalen in het mooie Kunst Stadje Ootmarsum of laten bezorgen door een koerier bij u.

Buitenland in overleg.