| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Uniek verzamel kunstwerk van JAN SIERHUIS , vriend van de CoBrA leden !
Mooi grote ingelijste originele tekening met echt 100 % museum glas en ontspiegeld glas.
Met mooie passe-partout !
Inlijsting kost E 300,=
94 x 75 cm.
Met certificaat en Taxatierapport van 1500,00 Euro.
U kunt het kunstwerk ophalen in het mooie Kunst Stadje Ootmarsum of laten bezorgen door een koerier bij u.
Buitenland in overleg.
| Transport | |
| Garantie | |