Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. - Verkocht

Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!
Beeld / Object

Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Brons
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Afmetingen 42 x 25 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig, groot, prachtig bronzen beeld van de bekende Kunstenaar: Jan Sierhuis.

Ter gelegenheid van zijn jubileum 70 jaar als kunstenaar.

Beperkte oplage. Inclusief zware granieten sokkel.
Unieke, groene uitvoering.

Zeer goede staat, altijd binnen gestaan.

Totale hoogte ca 42 cm. Sokkel maten: 15 x 15 x 8 cm.

Galerie prijs normaal 2500,00 EURO.

Herkomst: Collectie Streefoord Eemnes.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eemnes, Nederland
Binnen Nederland € 11,00