| Type kunstwerk | Beeld / Object |
| Periode | 2000 t/m Heden |
| Techniek | Brons |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Figuren |
| Afmetingen | 42 x 25 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ter gelegenheid van zijn jubileum 70 jaar als kunstenaar.
Beperkte oplage. Inclusief zware granieten sokkel.
Unieke, groene uitvoering.
Zeer goede staat, altijd binnen gestaan.
Totale hoogte ca 42 cm. Sokkel maten: 15 x 15 x 8 cm.
Galerie prijs normaal 2500,00 EURO.
Herkomst: Collectie Streefoord Eemnes.
| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eemnes, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||