Jan Sierhuis - Kompositie met krijt & aquarel - 1978 - Verkocht

Jan Sierhuis - Kompositie met krijt & aquarel - 1978 kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Jan Sierhuis - Kompositie met krijt & aquarel - 1978 kopen? Bied vanaf 100!Jan Sierhuis - Kompositie met krijt & aquarel - 1978 kopen? Bied vanaf 100!Jan Sierhuis - Kompositie met krijt & aquarel - 1978 kopen? Bied vanaf 100!Jan Sierhuis - Kompositie met krijt & aquarel - 1978 kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1978
Techniek Aquarel
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Afmetingen 20 x 32 cm.Krijt & Aquarel.Handgesigneerd 1978
ConditieRedelijk
Werk uit map.herkomst Galerie lambert.
Binnen Nederland € 9,00