Jan Sierhuis - KubistischeFiguren

Jan Sierhuis - KubistischeFiguren kopen? Bied vanaf 200!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Sierhuis - KubistischeFiguren kopen? Bied vanaf 200!Jan Sierhuis - KubistischeFiguren kopen? Bied vanaf 200!Jan Sierhuis - KubistischeFiguren kopen? Bied vanaf 200!Jan Sierhuis - KubistischeFiguren kopen? Bied vanaf 200!Jan Sierhuis - KubistischeFiguren kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  DGVA

Lid sinds 2019
7 verkochte items
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig, origineel, werk van Sierhuis, lavis en houtskool en was op handgeschept papier, gesigneerd met houtskool.

Geen enkele beschadiging, plat opgeslagen, niet ingelijst

Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-01-2021 om 14:28
Eindtijd:17-01-2021 om 22:08

Biedingen (1):

rkoe-baa
17 jan. / 20:55
€ 200