Jan Sierhuis - Vrouw met paard

Jan Sierhuis - Vrouw met paard kopen? Bied vanaf 185!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 212,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Sierhuis - Vrouw met paard kopen? Bied vanaf 185!Jan Sierhuis - Vrouw met paard kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1492 verkochte items
Alle items van deze verkoper (148)
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1995
TechniekPastel/Krijt
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai origineel werk van Jan Sierhuis, gesigneerd door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Dit item is verkocht voor 212,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-01-2020 om 14:33
Eindtijd:02-02-2020 om 21:02

Biedingen (1):

Herman5
2 feb. / 20:25
€ 185