Jan Toorop - Het Gebed - Verkocht

Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 55!
Prenten & Uitgaves

Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 55!Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 55!
  • Jan Toorop (1858-1928)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1924
TechniekIsografie
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst26 x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
In goede staat
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

ObjectlocatieGroningen,  Nederland
Starttijd26-2-2024 om 23:12
Eindtijd3-3-2024 om 22:57
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken