Carina Maesser - Olieverf op doek, Stilleven vaas en appel - Ingelijst
Alan Davie - Kleurenlitho: Homage to Picasso - 1972
Wytze Hoekstra - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1923 |
Techniek | Isografie |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 30 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Zie foto's. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.