Jan Toorop - MADONNA MET DE ENGELEN

Jan Toorop - MADONNA MET DE ENGELEN kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop - MADONNA MET DE ENGELEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - MADONNA MET DE ENGELEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - MADONNA MET DE ENGELEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - MADONNA MET DE ENGELEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - MADONNA MET DE ENGELEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - MADONNA MET DE ENGELEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - MADONNA MET DE ENGELEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - MADONNA MET DE ENGELEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - MADONNA MET DE ENGELEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - MADONNA MET DE ENGELEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - MADONNA MET DE ENGELEN kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Toorop (1858-1928)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1921
Techniek Isografie
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Religieus
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34 x 19.5 cm (h x b)
Incl. lijst 34 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage Beperkte oplage
Afbeelding van het werk van Jan Toorop 1858 1928 dat hij maakte in 1921 Madonna met de Engelen Toorop kwam als jongen jonge van 14 jaar naar Nederland  en groeide op als een zeer veelzijdig Kunstenaar in de jaren rond 1900 ook met van Gogh en Mondriaan  het werk van Toorop kom nu nog overal tegen deze afbeelding en mooien oude lijst zijn in zeer goede staat rechts onderin gesigneerd
Geheel in zeer goede staat ondanks ouderdom.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alphen aan den rijn, Nederland