Jan Toorop - NOORDZEEHUIS IN DOMBURG

Jan Toorop - NOORDZEEHUIS IN DOMBURG kopen? Bied vanaf 40!
Jan Toorop - NOORDZEEHUIS IN DOMBURG kopen? Bied vanaf 40!Jan Toorop - NOORDZEEHUIS IN DOMBURG kopen? Bied vanaf 40!Jan Toorop - NOORDZEEHUIS IN DOMBURG kopen? Bied vanaf 40!Jan Toorop - NOORDZEEHUIS IN DOMBURG kopen? Bied vanaf 40!Jan Toorop - NOORDZEEHUIS IN DOMBURG kopen? Bied vanaf 40!Jan Toorop - NOORDZEEHUIS IN DOMBURG kopen? Bied vanaf 40!Jan Toorop - NOORDZEEHUIS IN DOMBURG kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan Toorop (1858-1928)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1921
Techniek Isografie
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Religieus
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 34 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage Beperkte Oplagen
Afbeelding van Jan Toorops werk dat hij maakte in 1921 in Domburg Toorop was  met van Gogh en Mondriaan in de periode rond 1900 als jonge jongen kwam Toorop naar Nederland en werkte zich op tot een veelzijdige kunstenaar  hij werkte in Winterswijk Domburg Katwijk aan Zee en veel in het Buitenland Toorop vaak aan de Zee Katwijk aan Zee daar werd zijn Dochter Charley geboren deze afbeelding  maakte hij in  Domburg NOORDZEEHUIS IN DOMBURG  1921 geheel is in zeer goede staat en is gesigneerd.

In prima staat een plaatje voor aan de muur
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alphen aan den rijn, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,50
Naar Duitsland € 13,50
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 30,00