Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede

Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 45!Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 45!Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 45!Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 45!Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 45!Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 45!Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 45!
  • Jef Diederen (1920-2009)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekHout/Linosnede
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/18
Kleurenhoutsnede door Jef Diederen
Abstracte voorstelling van figuren in een landschap
Losbladig, beeld-/bladmaat 28x28
Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood r.o.: 'Diederen - '91 14/18'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00