Olieverf op doek van Jef Diederen. Titel: Provence III. Jaar: 1984. Afmetingen incl lijst: H136 x b136cm. Afmetingen doek: H135 x b135cm.
Het werk is achterop gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid van Kiewit Kunst wordt, op aanvraag, gemaild.
Dit werk is onderdeel geweest van de tentoonstelling: Wim Oepts en de schilders van het zonnige zuiden in museum Jan te Amstelveen (30 september 2022 - 26 februari 2023). U krijgt het boek van de tentoonstelling met het werk van Jef diederen erin (bladzijde 76) meegeleverd.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Verzending: Het werk kan worden verzonden per koerier(Swift) naar België(165,00euro) en Nederland(103,19)