Jef Diederen - Zonder titel - Verkocht

Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Jef Diederen (1920-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Fraai grafiekblad uit de Gelderse grafiekmap van 1992.
Afmeting blad 65 x 50,5 cm.
Blad is nooit gelijst geweest.

Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2022 om 19:37
Eindtijd:07-12-2022 om 20:18
olafvreeburg
07 dec. / 08:45
€ 45