Johannes Graadt van Roggen - Duinlandschap I

Johannes Graadt van Roggen - Duinlandschap I kopen? Bied vanaf 125!
Johannes Graadt van Roggen - Duinlandschap I kopen? Bied vanaf 125!Johannes Graadt van Roggen - Duinlandschap I kopen? Bied vanaf 125!Johannes Graadt van Roggen - Duinlandschap I kopen? Bied vanaf 125!Johannes Graadt van Roggen - Duinlandschap I kopen? Bied vanaf 125!Johannes Graadt van Roggen - Duinlandschap I kopen? Bied vanaf 125!
  • Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1917
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 30

Potlood gesigneerd rechtsonder.
Genummerd 26/30 linksonder.
Monogram en datum 1917 in de steen linksonder.
Beeldmaat 44,5x56,5 cm. Bladmaat 56x74 cm. Losbladig.
Literatuur: Catalogus Lemmens/Louter no. D4.
Johannes Mattheus (Job) Graadt van Roggen werd geboren te Amsterdam op 28 mei 1867 en overleed te Alkmaar op 26 augustus 1959.
Opgeleid aan de Academie Minerva te Groningen (vanaf zijn 12e jaar) en de Rijksacademie van Beeldende Kunst te Amsterdam (1884-1889).
Leerling van August Allebé en Rudolf Stang.
Graficus, aquarellist, schilder, pastellist en tekenaar.
Stadsgezicht, landschap, marine, stilleven en portret.
Behoort tot de stroming van de Bergense School.
Lid van de kunstenaarsverenigingen Arti et Amicitiae, Sint Lucas en De Grafische.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00