Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1940 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 55 cm (h x b) |
Incl. lijst | 58 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gezicht op PETTEN ( 1940 ) waar dochter Toos sinds 1935 aan het KORFWATER een ”zomerhuis” bezat ( DE ROG ) en van waaruit vader Job zijn ”schilderexcursies” ondernam.
Johannes Mattheus Graadt van Roggen was een Nederlands tekenaar, schilder en grafisch kunstenaar. Hij wordt beschouwd als een voorloper van de Bergense School. Hij wordt ook wel Job Graadt van Roggen genoemd.
Graadt van Roggen was als gevolg van een hersenvliesontsteking doof vanaf zijn derde levensjaar. Hij is zijn gehele jeugd leerling geweest van het Instituut voor Doofstommen (zoals dat instituut toen genoemd werd) in Groningen. Hij maakte zijn eerste schilderijen als zeventienjarige.
In 1900 is Graadt van Roggen in Bergen (NH) gaan wonen waar hij een huis had laten bouwen. Graadt van Roggen kan worden beschouwd als een voorloper van de Bergense School. Hij heeft zijn kunstopleiding gevolgd aan de Academie Minerva in Groningen en aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam. Hij is etsleraar geweest van o.a. Bernard Essers. Job Graadt van Roggen is een kunstenaar die vooral in Bergen (N-H) woonde en werkte. Hij maakte veel etsen en prachtige duinlandschappen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
nog in orginele lijst en geen restauraties | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schagen, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Schagen, Nederland |
Starttijd | 13-2-2021 om 14:07 |
Eindtijd | 22-2-2021 om 20:12 |