John Raedecker - Hertje, handgesigneerde litho

John Raedecker - Hertje, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
John Raedecker - Hertje, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!John Raedecker - Hertje, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!John Raedecker - Hertje, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • John Raedecker (1885-1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1947
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie litho van John Rädecker uit de serie Schildersprenten (1947).  Met potlood gemonogrammeerd rechtsonder en ook in de steen gemonogrammeerd rechtsonder.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 48cm x 37cm (beeld)

Starttijd:05-06-2022 om 20:54
Eindtijd:19-06-2022 om 19:24
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa