Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1

Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!
  • Joop Moesman (1909-1988)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1979
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 39/200
Joop Moesman (1909 – 1988), gesigneerde litho. Gedrukt in een oplage van 200 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood en 79 Linksonder 39/200. Papiermaat 32 x 24 cm. (hxb) Met name aan de rechterkant en onderrand is een verkleuring in het papier zichtbaar aan de onderrand met wat donkerer stipjes. Verder is de litho is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

Het werk komt uit het boekje Petit nr. 1 van galerie Petit en wordt meegeleverd.
Met name aan de rechterkant en onderrand is een verkleuring in het papier zichtbaar aan de onderrand met wat donkere stipjes. Verder is de litho is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 25,00
Naar België € 32,50
Naar Duitsland € 32,50
Europese Unie € 50,00
Wereldwijd € 120,00