Jörg Remé - Litho - 1973

Jörg Remé - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
Jörg Remé - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 49!Jörg Remé - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 49!Jörg Remé - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 49!Jörg Remé - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
  • Jörg Remé (1941)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage128/190
Litho van Jorg Reme uit 1973. Oplage: 128/190. Afmetingen blad: H66 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H51 x b43cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Prent 190. Een jaarlijkse serie van grafische werken met een maximale oplage van 190 exemplaren.

Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
De voorstelling is in zeer goede staat. Lichte kreukels op de randen, verkleuring op de rand onderaan.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,95
Wereldwijd € 55,00

Jörg Remé (1941)

Duits DuitsNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  KiewitKunst
6305 verkochte items
Alle items van deze verkoper (573)
50 cm
66 cm