Jorg Reme - Mooie litho - Gesigneerd - 1979 - 129/190 - Verkocht

Jorg Reme - Mooie litho - Gesigneerd - 1979 - 129/190 kopen? Bied vanaf 45!
Jorg Reme - Mooie litho - Gesigneerd - 1979 - 129/190 kopen? Bied vanaf 45!Jorg Reme - Mooie litho - Gesigneerd - 1979 - 129/190 kopen? Bied vanaf 45!Jorg Reme - Mooie litho - Gesigneerd - 1979 - 129/190 kopen? Bied vanaf 45!Jorg Reme - Mooie litho - Gesigneerd - 1979 - 129/190 kopen? Bied vanaf 45!Jorg Reme - Mooie litho - Gesigneerd - 1979 - 129/190 kopen? Bied vanaf 45!Jorg Reme - Mooie litho - Gesigneerd - 1979 - 129/190 kopen? Bied vanaf 45!
  • Jorg Reme (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

- Kunstenaar: Jorge Remé (Danzig 1941)
- Datering: 1979
- Techniek: Litho
- Nummer: 129/190
- Signatuur: Ja, rechtsonder
- Afmeting afbeelding: 57 cm x 75 cm
- Conditie:  goed

Litho wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.

Verzending NL: 20€   B: 12€

Jorg Reme (1941)

DuitsDuitsNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  in2art
FA. (34 )

741 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
75 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-06-2020 om 09:46
Eindtijd:29-07-2020 om 16:46
ArtAtelier
29 jul. / 13:15
€ 36