Jorg Reme - Zonder titel - Verkocht

Jorg Reme - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jorg Reme - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Jorg Reme - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Jorg Reme - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Jorg Reme - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Jorg Reme - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Jorg Reme - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Jorg Reme - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Martha
FA. (5)

196 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Jorg Reme (1941)
Jaartal1970
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 41 cm (h x b)
Lijst79 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage92/100
Dit werk is rechtsonder gesigneerd. Het werk is ingelijst met passe-partout en zit achter glas.

Jorg Reme (1941)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Martha
FA. (5)

196 verkochte items
65 cm
79 cm
41 cm
59 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-12-2020 om 11:00
Eindtijd:24-12-2020 om 21:26
vdg
11 dec. / 13:20
€ 75