Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Kees Buurman. Jaar: 1963 ( juli)Titel:Het kind .Nummer: litho 9. Het werk is linksonder gesigneerd en gedateerd (7/63), met potlood, door de kunstenaar. Afmetingen blad: H47 x b32,5 cm. Afmetingen voorstelling: H26x b20 cm. Conditie: in goede staat. ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-12-2017 om 9:09 |
Eindtijd | 19-12-2017 om 20:09 |