Kees Maks - actrice Ank van der Moer ca.1935 - Verkocht

Kees Maks - actrice Ank van der Moer ca.1935 kopen? Bied vanaf 2150!
Kees Maks - actrice Ank van der Moer ca.1935 kopen? Bied vanaf 2150!Kees Maks - actrice Ank van der Moer ca.1935 kopen? Bied vanaf 2150!Kees Maks - actrice Ank van der Moer ca.1935 kopen? Bied vanaf 2150!Kees Maks - actrice Ank van der Moer ca.1935 kopen? Bied vanaf 2150!Kees Maks - actrice Ank van der Moer ca.1935 kopen? Bied vanaf 2150!Kees Maks - actrice Ank van der Moer ca.1935 kopen? Bied vanaf 2150!Kees Maks - actrice Ank van der Moer ca.1935 kopen? Bied vanaf 2150!Kees Maks - actrice Ank van der Moer ca.1935 kopen? Bied vanaf 2150!Kees Maks - actrice Ank van der Moer ca.1935 kopen? Bied vanaf 2150!
  • Kees Maks (1876-1967)
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 45 cm (h x b)
Lijst76 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Meesterlijk werk van Kees Maks de geportretteerde is de jonge actrice Ank van der Moer in uitbundig theatrale kleding aan het begin van haar carrière in de 60er jaren vereeuwigde Kees Maks de toen middelbare actrice nogmaals. het schilderij is olieverf op -bedoekt- linnen en net als de mooie lijst in zeer goede staat.  Verso een 30er jaren veillabel vermeldt'' Jan Sluijters zittende dame'' en de koper  j.j.j. Koster toendertijd een belangrijk medicus en kunstverzamelaar.  Het ongesigneerde werk is inmiddels  door de experts van Het Venduehuis in Den Haag terecht toegeschreven aan Kees Maks. De veilgegevens met de toeschrijving komen toe aan de koper.

Dit item is verkocht voor 2.472,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2022 om 11:34
Eindtijd:16-08-2022 om 22:31
maarten1930
15 aug. / 13:09
€ 2150