5. Kees Maks

Kees Maks (1876-1967)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (23 x Favoriet)

Cornelis Johannes MAKS (Amsterdam 1876 - 1967)

Maks was een leerling van Georg Breitner in Amsterdam. Hij wordt gezien als een van de belangrijkste moderne figuratieve kunstenaars uit het begin van de 20e eeuw. Maks maakte naam met thema's die tot dan toe vrijwel onbekend waren in Nederland en richtte zich vooral op het uitgaansleven, wandelende paren en tuinfeesten. Qua onderwerp kan zijn werk vergeleken worden met dat van Jan Sluijters en Kees van Dongen.

Kees Maks - 2850 - In het theater kopen? Bied vanaf 300!

Kees Maks - 2850 - In het theater

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd13-07-2021 om 19:48

TechniekHoutskool
Afmetingen49.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst