Prachtige oude kleuren litho uit 1954. Het werk is aan de onderzijde getiteld, gesigneerd en gedateerd. Mooie zeldzame toevoeging in een Klaas Gubbels collectie.
Het werk staat afgebeeld in het boek "Klaas Gubbels" Monografieën van Nederlandse kunstenaars Waanders uitgevers, 1997. blz. 93.
Redelijk
Het werk is uit 1954, voor die tijd in redelijke conditie
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Barendrecht, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00