Klaas Gubbels - Gezin 1954

Klaas Gubbels - Gezin 1954 kopen? Bied vanaf 220!
Klaas Gubbels - Gezin 1954 kopen? Bied vanaf 220!Klaas Gubbels - Gezin 1954 kopen? Bied vanaf 220!Klaas Gubbels - Gezin 1954 kopen? Bied vanaf 220!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1954
Techniek Litho
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 32 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Het betreft een bijzondere zeer vroege litho van kunstenaar Klaas Gubbels. Klaas Gubbels, geboren op 19 februari 1934 in Rotterdam, waarna hij verhuisde naar Arnhem. In de jaren '50 begon hij zijn kunstopleiding aan de Academie Kunstoefening. Dit werk stamt uit deze vroege periode en vertoont weinig overeenkomsten met de kenmerkende stijl die het oeuvre van Gubbels zo typeert. Een verzamelitem!
Litho heeft wat gaatjes in de uiterste hoeken. Wellicht met punaises vastgeprikt.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80