Klaas Gubbels - kleurenlitho - 'Nuffige tafel met roze (tafel in de disco) - 1986 - Verkocht

Klaas Gubbels - kleurenlitho - 'Nuffige tafel met roze (tafel in de disco) - 1986 kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - kleurenlitho - 'Nuffige tafel met roze (tafel in de disco) - 1986 kopen? Bied vanaf 225!Klaas Gubbels - kleurenlitho - 'Nuffige tafel met roze (tafel in de disco) - 1986 kopen? Bied vanaf 225!Klaas Gubbels - kleurenlitho - 'Nuffige tafel met roze (tafel in de disco) - 1986 kopen? Bied vanaf 225!Klaas Gubbels - kleurenlitho - 'Nuffige tafel met roze (tafel in de disco) - 1986 kopen? Bied vanaf 225!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig typerend werk voor de hand van Klaas Gubbels.

Het werk verkeert in goede staat, afgezien van wat onregelmatigheden aan de randen van het papier.

Dit werk komt zelden tot nooit op de markt en zit onder andere in de collectie van het Rijksmuseum en het Stedelijk Museum Amsterdam.

https://www.rijksmuseum.nl/nl/collectie/RP-P-2010-222-861

https://www.stedelijk.nl/nl/collectie/26070-klaas-gubbels-nuffige-tafel-met-roze-%28tafel-in-de-disco%29
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

ObjectlocatieWoudrichem,  Nederland
Starttijd9-1-2020 om 19:27
Eindtijd26-1-2020 om 18:58
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken