Klaas Gubbels - kleurenlitho - 'Nuffige tafel met roze (tafel in de disco) - 1986 - Verkocht

Klaas Gubbels - kleurenlitho - 'Nuffige tafel met roze (tafel in de disco) - 1986 kopen? Bied vanaf 225!
Klaas Gubbels - kleurenlitho - 'Nuffige tafel met roze (tafel in de disco) - 1986 kopen? Bied vanaf 225!Klaas Gubbels - kleurenlitho - 'Nuffige tafel met roze (tafel in de disco) - 1986 kopen? Bied vanaf 225!Klaas Gubbels - kleurenlitho - 'Nuffige tafel met roze (tafel in de disco) - 1986 kopen? Bied vanaf 225!Klaas Gubbels - kleurenlitho - 'Nuffige tafel met roze (tafel in de disco) - 1986 kopen? Bied vanaf 225!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig typerend werk voor de hand van Klaas Gubbels.

Het werk verkeert in goede staat, afgezien van wat onregelmatigheden aan de randen van het papier.

Dit werk komt zelden tot nooit op de markt en zit onder andere in de collectie van het Rijksmuseum en het Stedelijk Museum Amsterdam.

https://www.rijksmuseum.nl/nl/collectie/RP-P-2010-222-861

https://www.stedelijk.nl/nl/collectie/26070-klaas-gubbels-nuffige-tafel-met-roze-%28tafel-in-de-disco%29

Klaas Gubbels (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (53)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

675 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-01-2020 om 19:27
Eindtijd:26-01-2020 om 18:58
remco1970
26 jan. / 18:27
€ 180