Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier - 2007 - Verkocht

Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier - 2007 kopen? Bied vanaf 145!Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier - 2007 kopen? Bied vanaf 145!Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage350

Een fraaie litho van Klaas Gubbels uit 2007.

Het werk is gesigneerd en genummerd.

Afmetingen 28 x 30.5 cm en in zeer goede conditie.

De litho is in zeer goede conditie

Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-03-2022 om 09:51
Eindtijd:10-09-2022 om 22:17
henny_pare
09 sep. / 19:29
€ 120