Een fraaie litho van Klaas Gubbels uit 2007 ‘Chevrolet’.
Fraaie litho van Klaas Gubbels in mooie houten lijst. Het werk kan zo worden opgehangen!
Dit werk komt uit de serie 'Het gat in de heg' geïnspireerd op boekfragmenten uit 'Knielen op een bed violen' naar aanleiding van de zeventigste verjaardag van de schrijver Jan Siebeling.
Gesigneerd: K.G. en genummerd in potlood VIII/X
Klaas Gubbels is een Nederlands kunstenaar. Het meest bekend is hij met zijn stillevens van tafels, stoelen en koffiekannen
In verloop van tijd zijn de kunstwerken van Klaas Gubbels steeds abstracter geworden. Het valt in eerste instantie te bezien als eenkennig, vanwege het beperkte aantal aan visuele thema's. Maar dit is ook juist weer de kracht en charme van zijn kunstwerken, volgens sommigen. Daarnaast gebruikt hij voor deze onderwerpen een veelvoud aan technieken en materialen, zoals fotografie, litho, houtsnede, wandschildering, collage, objet trouvé, glas en metaal.
Zijn werk heeft raakvlakken met kunstwerken van kunstenaars als Giorgio Morand en Amedeo Modigliani en lijkt beïnvloed door Marcel Duchamp, Man Ray en George Segal.
Zijn werk is vertegenwoordigd in diverse grote Nederlandse musea en bedrijfscollecties als Ahold, Akzo en TNT.