Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Lucio Fontana - Lucio Fontana graphics, multiples and more
Eugène Brands - Landschap bij dag
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Zittend naakt op rug gezien van Leo Gestel, gesigneerd r.o. 'LG' formaat 27 x 27 in nette gouden lijst 48x52, zonder datering.