Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 41 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Olieverf op papier door Louis Heymans
Voorstelling van een onderwaterwereld
Losbladig, beeldmaat 41x53
Niet gesigneerd, achterop gedateerd '1967'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Achterzijde papier is licht verkleurd | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 3-12-2017 om 12:51 |
Eindtijd | 27-11-2020 om 20:05 |