Grote ets van Louis Heijmans, rechtsonder gesigneerd. In de originele lijst, ingelijst achter glas.
Rechtsonder met vermelding "Stadhuis Middelburg". In lijst met passe-partout, in goede staat. Aan achterzijde de begeleidende brief van de Provinciaalse Zeeuwse Courant.
Goed
Oude ets uit 1958 in de originele lijst.
Tot 5 kg.
€ 9,00
Naar België
€ 22,50