Lucebert - Scene met zoenend stel en figuren - ets met aquatint - kleine oplage - Verkocht

Lucebert - Scene met zoenend stel en figuren - ets met aquatint - kleine oplage kopen? Bied vanaf 1!
Lucebert - Scene met zoenend stel en figuren - ets met aquatint - kleine oplage kopen? Bied vanaf 1!Lucebert - Scene met zoenend stel en figuren - ets met aquatint - kleine oplage kopen? Bied vanaf 1!Lucebert - Scene met zoenend stel en figuren - ets met aquatint - kleine oplage kopen? Bied vanaf 1!Lucebert - Scene met zoenend stel en figuren - ets met aquatint - kleine oplage kopen? Bied vanaf 1!
  • Lucebert (1924-1994)
TypePrenten & Uitgaves
IngelijstIngelijst
Afmetingen39.5 cm x 29.5 cm (h x b)
Lijst73 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
itemOptions.undefined.label36/75

Een fraai werk door Lucebert (1924-1994).

Voorstellende twee zoenende figuren bij een bed met daarnaast nog 3 staande personen/figuren. Daarboven een partij wolken en een soort 'oog' in een beker. Een merkwaardige en prikkelende voorstelling dat aanzet tot denken.

Het betreft een ets met aquatint uit kleine oplage (nummer 36 uit 75).

Het is drukgesigneerd en ingelijst.

Afmetingen voorstelling: 39.5 x 29.5 cm.

Afmetingen lijst: 73 x 63 cm.

Conditie: zeer goed.

Met op achterzijde stempel: Gedrukt in oplage van 75. Afgegeven met goedkeuring v/h atelier te Bergen N-H en signatuur en vingerafdruk NM Swaanswijk.

Dit item is verkocht voor 70,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 12:55
Eindtijd:05-02-2023 om 21:59
Biedingen (10)
hadeboer
03 feb. / 12:33
€ 61
mathiasza
29 jan. / 20:32
€ 51
beeldman
29 jan. / 20:32
€ 50
beeldman
29 jan. / 20:31
€ 36
mathiasza
29 jan. / 20:31
€ 31
beeldman
29 jan. / 20:31
€ 26
mathiasza
29 jan. / 20:31
€ 21
beeldman
29 jan. / 20:31
€ 5
mathiasza
29 jan. / 20:31
€ 3
beeldman
25 jan. / 23:37
€ 1