Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 17 x 12.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 32.5 x 27.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
De ets is in goede staat, de randen om het werk heen zijn vergeeld. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 18-2-2021 om 20:39 |
Eindtijd | 27-2-2021 om 19:20 |