Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
LAATSTE KANS!!
Fraaie ets door Maurits van der Valk, kunstenaar der Tachtigers.
Voorstelling van een Hollands landschap met molen en vee.
Ets op karton, zichtmaat 33x38, kartonmaat 40x45
Gesigneerd r.o. 'M.v.d.Valk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 22-9-2015 om 23:22 |
Eindtijd | 3-10-2015 om 11:22 |