Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 34 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | HC 28/50 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Werk heeft wat Foxing ( oxidatie vlekjes ) op het werk.
Kijk naar de foto's voor een goede indruk van het werk. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 30-12-2022 om 22:44 |
Eindtijd | 12-1-2023 om 22:26 |