Nicolaas Wijnberg - Litho - Verkocht

Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 64,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5330 verkochte items
Alle items van deze verkoper (296)
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
Jaartal1980
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage34/200
Litho van Nicolaas Wijnberg. Jaar: 1980. Nummer: 34/200. Afmetingen blad: H32.5 x b45.5cm. Afmetingen per voorstelling: H25 x b18cm. Onder het rechtse werk door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk zit in een boekje van: "Petit" no 4.

In goede staat. Rechts-en links onderin de hoek zit een kleine vouw. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Dit item is verkocht voor 64,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2019 om 22:02
Eindtijd:25-01-2020 om 11:38
MaartenDercksen
25 jan. / 09:50
€ 56