Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1959 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8 |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Conditie is redelijk geen vlekken of verkleuring papier. Papier is hier en daar beetje gegolfd. Rechts onder gesigneerd Wijnberg' 59 en linksonder 2/8. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wijk bij duurstede, Nederland |
Objectlocatie | Wijk bij Duurstede, Nederland |
Starttijd | 15-7-2021 om 13:41 |
Eindtijd | 29-7-2021 om 22:00 |