Otto B. De Kat (1907 - 1995) "Polsstokhoogspringer op de Olympische Spelen"
-Zeer zeldzame litho uit 1956 -Rechts gesigneerd met potlood en links genummerd 'epreuvre d’artist 1' (artists proof) -Afm incl lijst : 59 x 46cm -Afbeelding : 55 x 42cm -Deze prent werd door De Kat gemaakt in opdracht van de Commissie Kunstopdrachten Olympische Spelen van het Prins Bernhard fonds. In 1956 vonden de Spelen plaats in Melbourne. Herkomst: Prins Bernhard Cultuurfonds.
Conditie : Litho in goede staat
originele lijst redelijk/slecht
Goed
Litho in goede staat
lijst matig
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 30,00
€ 30,00