Otto Eerelman - Chromolithografie, Het Bretagner paard, - Verkocht

Otto Eerelman - Chromolithografie, Het Bretagner paard, kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Otto Eerelman - Chromolithografie, Het Bretagner paard, kopen? Bied vanaf 60!Otto Eerelman - Chromolithografie, Het Bretagner paard, kopen? Bied vanaf 60!Otto Eerelman - Chromolithografie, Het Bretagner paard, kopen? Bied vanaf 60!Otto Eerelman - Chromolithografie, Het Bretagner paard, kopen? Bied vanaf 60!Otto Eerelman - Chromolithografie, Het Bretagner paard, kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1374 verkochte items
Alle items van deze verkoper (108)
  • Otto Eerelman (1839-1926)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 59 cm (h x b)
Lijst47.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Info Otto Eerelman:
Otto Eerelman (Groningen, 23 maart 1839 – aldaar, 3 oktober 1926) was een kunstschilder, etser en lithograaf die vooral bekend geworden is dankzij zijn natuurgetrouwe schetsen en schilderijen van honden en paarden. Ook vervaardigde hij als hofschilder diverse portretten van Prinses Wilhelmina in haar jonge jaren en later als Koningin.

Het Bretagner paard (Breton):
De breton is een trekpaard. Het ras werd ontwikkeld in Bretagne, een regio in het noordwesten van Frankrijk, uit paarden die daar al duizenden jaren leefden. De breton werd gekruist met meerdere Europese en oosterse rassen. In 1909 werd er een stamboek aangemaakt en in 1951 werd het officieel gesloten

In goede staat.

Otto Eerelman (1839-1926)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1374 verkochte items
63 cm
47.5 cm
59 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-06-2022 om 15:32
Eindtijd:27-06-2022 om 15:58
wimsart
27 jun. / 14:25
€ 60