Krachtige ets, oplage 6/25, van Peter Oosterbos (1947 - )
- Titel: v/d bruine landkaart - handgesigneerd - 1977 Beeldformaat 49 x 59 cm. - papierformaat 62 x 75 cm.
Indien gewenst kan een bijpassende aluminium lijst met achterplaat (zonder glas) worden bijgeleverd / verzonden, zie laatste 2 foto's.
Goed
Rechtsboven 2 deukjes van 1,5 cm, lijkt me van de hand van de kunstenaar
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velserbroek, Nederland
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 24,50
€ 24,50
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 52,00