Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
In openingsprijs verlaagd van 125 euro naar 1 euro!
Wat minder bekend werk van Peter Vos uit 1970. Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (13/50). In goede conditie, lichte verkleuring van een vorig passe-partout en minuscule (foxing?) puntjes. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. Deze litho is ook te vinden op de site van het RKD, zie foto 6.
Afmetingen: 50cm x 35cm (blad), 36cm x 25cm (lithobeeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Lichte verkleuring van een vorig passe-partout en minuscule (foxing?) puntjes. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 14-3-2022 om 18:00 |
Eindtijd | 21-3-2022 om 19:11 |