Pierre Alechinsky - Copa del Mundo de Futbol - Espana1982, lithografisch affiche - Verkocht

Pierre Alechinsky - Copa del Mundo de Futbol - Espana1982, lithografisch affiche kopen? Bied vanaf 70!
Affiches

Pierre Alechinsky - Copa del Mundo de Futbol - Espana1982, lithografisch affiche kopen? Bied vanaf 70!Pierre Alechinsky - Copa del Mundo de Futbol - Espana1982, lithografisch affiche kopen? Bied vanaf 70!Pierre Alechinsky - Copa del Mundo de Futbol - Espana1982, lithografisch affiche kopen? Bied vanaf 70!Pierre Alechinsky - Copa del Mundo de Futbol - Espana1982, lithografisch affiche kopen? Bied vanaf 70!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Affiches
Jaartal 1982
Techniek Litho
Onderwerp Sport
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 95 x 60 cm (h x b)
Affiche door Pierre Alechinsky ontworpen voor het WK voetbal in Spanje van 1982.  Speciaal voor Alicante waar enkele wedstrijden werden gespeeld (o.a. door het Argentinië van Maradona).  Litho op glad papier, gesigneerd in de steen.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 95cm x 60cm (blad)

Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00