Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015

Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!
Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99
Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015

2 prachtige werken uit 2015, recent werk wordt heel zelden aangeboden!

Gemengde druktechniek waarbij Alechinksy zijn grafische meesterschap toont! De combinatie van een gedetailleerde ronde ets met schakeringen, met daarrond een prachtige lithografie met overlopende kleuren.
Lithografie werd gemaakt in Atelier Clot, Bramsen & Georges
Ets werd gemaakt in Atelier RLD

Beide werken zijn mooi ingelijst in gouden lijst met passe-partout. Lijsten in zeer goede staat, de werken kunnen zo aan de muur.

Verzekerde verzending met track en trace.

Als u de werken eerst wil komen bekijken, of als u vragen heeft, kan  u de knop "vraag de verkoper" gebruiken.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 26,50
Naar Duitsland € 26,50
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 68,50

Openingsbod € 1.399
ObjectlocatieAalst,  België
Starttijd23-4-2024 om 21:16
Eindtijd7-5-2024 om 21:00